Stukje zon, vondst of nep
Dit is het:
Goed nieuws! Je kunt nu je jaarnota verlagen en meteen iets goeds doen voor het milieu met Eneco StukjeZon®, hét zonnepaneel op afstand! Je hoeft dus geen eigen dak te hebben of grote investeringen te doen. Hoe simpel is dat?!
Door één StukjeZon te kopen wek je per jaar 250 kWh aan stroom op met een zonnepaneel uit een Nederlands zonnepark. Hiermee bespaar je vijf jaar lang € 15 per jaar op je energie. Je mag nu zelfs 12x StukjeZon hebben waardoor je voordeel op kan lopen tot wel € 180 per jaar en je tot wel 3.000 kWh stroom kunt opwekken. Dat is voldoende voor een gemiddeld huishouden in Nederland. Daar word je toch opgewekt van! Ontdekken hoeveel StukjeZon jij nodig hebt om je energierekening te verlagen?
Alle zonnige voordelen op een rijtje
Geen zonnepanelen, grote investeringen of onderhoudskosten nodig
Je krijgt 25% meer terug voor je StukjeZon dan je hebt betaald.
Vijf jaar lang verlaag je je jaarnota met € 15 per StukjeZon
Aankoopbedrag altijd terug, ook als je tussentijds weggaat bij Eneco
Hoe werkt het?
Je koopt eenmalig een StukjeZon voor € 60, waarmee je 5 jaar lang je jaarnota met € 15 verlaagt. Dat is in totaal € 75, een voordeel van wel 25%!En wil je nog meer voordeel, dat kan door meer StukjeZon bij te kopen
Dubbel voordeel
Omschakelen maken we nu wel erg aantrekkelijk. Niet alleen voor je portemonnee maar ook voor het milieu. Met StukjeZon zet je een stapje extra in het verduurzamen van Nederland én verlaag je vijf jaar lang je jaarnota.Dit is het, geen reclame van mij, maar mailinformatie. Groeten Leo.
Aan het voordeel zal ook wel een nadeel kleven, anders wordt er niets meer verdiend, De zonnepanelen zijn er al, vermoed ik. In dat geval is er al geïnvesteerd. Aan die investering mag de klant mee betalen om na vijf jaar iets terug te krijgen. Is dat gegarandeerd?
Vijf jaar lang verlaag je je jaarnota, en dan?
Ik en u wellicht ook, en anderen, krijgen toch vaak reclame van energie maatschappijen of je (nieuwe) contracten wil afsluiten, met diverse voordeel o.a. een jaar geen prijsverhoging, een voordeliger contract vanwege wind, vanwege zon enz. enz. Maar zoals ik al meldde vaak is het vrijblijvend, als het lekker gewaaid heeft krijg je wat, waait het niet, krijg je niks. En daarom viel het me op dat je een stukje zon kon kopen en dat dus in 5 jaar terugkreeg met 25% rendement..... en dus gegarandeerd. Alleen ik zie er zo weinig van of hoor er zo weinig over. Niemand hoeft mijn topic te lezen of erop te reageren, maar meestal lees je er elders wel wat over. Is me tot op heden nog niet opgevallen.
ik dacht alleen van de bank krijg je geen of nauwelijks rente meer, je moet straks gaan betalen, Van Lanschot laat de klanten al betalen, begreep ik. Maar soms zijn er van die merkwaardige zaken waar meer rendement te behalen is. Ik of wij sparen ze niet,maar de zegeltjes van Albert Heijn schijnen ook een redelijk rendement te geven, meer dan de bank. Dus waarom kan dit niet. Alleen er zitten altijd addertjes onder het gras, in dit geval bind je je weer voor 5 jaar! En sorry voor het wat late antwoord, maar ik moest weer eens naar het Maasstad ZHS, deze week 3x naar het ziekenhuis, dan ben je gewoon 3 dagdelen kwijt. Groeten Leo.
'Geef Eneco een goedkope lening' lijkt me een betere naam.
>> Dat betekent voor jou een voordeel van 25% na 5 jaar.
Ok, dus dat is 4.6% rendement... per jaar.
Dit met berekening van rente op rente, anders was het natuurlijk 5%.
4.6% is niet slecht, maar niet de 25% die gesuggereerd word.
Plus het kost hun geen 'echt' geld, enkel een lagere prijspunt wat ze moeten en kunnen door concurentie
>> Na vier jaar heb je je investering al terug, met een zonnepaneel pas na acht jaar
Ja, na vier jaar heb je je geld terug, maar enkel dat.
Het 5de jaar heb je pas 'voordeel' in de portomonee, al die tijd heb geld voorgeschoten.
En wat belangrijker is, na 5 jaar is het afgelopen, terwijl na 8 jaar die zonnepanelen door blijven geven (met wat onderhoud).
Groetjes,
Hein.
Het lastige hier is, dat niet duidelijk wordt hoeveel stroom in kWh je nou eigenlijk voordeel hebt. Je investeert immers feitelijk in een zonnepaneel, die eigendom blijft van Eneco. Dus om nu alleen € 60 te investeren om na 5 jaar € 15 voordeel te hebben, zonder een bepaalde hoeveelheid kWh gratis te kunnen gebruiken, is eigenlijk een raar aanbod. Immers, als je zelf een zonnepaneel koopt (wel duurder dan € 60), dan is alle opgewekte stroom “gratis” (minus de afbetaling vh zonnepaneel) en ontvang je ook nog eens geld terug als je een overschot aan stroom aan het net kunt leveren.
tis dan ook al een berekening van meer dan 2 jaar geleden…..de wereld ziet er nu vast anders uit…..
Natuurlijk al even met mijn interesse voor Zonnepanelen gelezen.
Ik heb het niet uit kunnen lezen door de tranen im mijn ogen.
Want wil deze ik deze partner wel?
Les 1 Gratis en persoonlijk financieringsplan?
Een Geldschieter of een Zonnepaneel: Ik zelf denk beide is geen goede combinatie,
maar er is blijkbaar een doelgroep voor
Investeren: opbrengst min een klein geld mee e(t)tertje, ja daar doe je het dan voor!!
Ik heb eigenlijk geen mening. Of wel?
Autoriteit Financiële Markten
Suniverse B.V. is geregistreerd als financieel dienstverlener met een vergunning voor het adviseren voor en bemiddelen in consumptief krediet.
Ben ik de enige die vaak geen sodeju snapt van wat gebruiker 1644etc. zegt?
Ok, even simpel: ga ik naar Eneco om daar een financiering af te sluiten voor zonnepanelen?
Dan wordt je opbrengst toch half opgegeten door (het adviseren voor en bemiddelen in consumptief krediet.)
of een stukje terug lezen werk ook wel eens verhelderend.😀
Oké, somige leden zijn voor anderen wat moeilijk te begrijpen, maar het forum ontzeggen is wel een heel zware straf. En dat is dan meer het terrein van de moderatotren (waar zijn die overigens). Vraagt een forumlid nog eens wat hij/zij bedoeld heeft, vaak helpt dat en zo niet, vergeet het dan. Maar laat ieder in zijn waarde en tracht, ook al is het moeilijk communiceren, respect op te brengen. Deze topic is nu al 2 jaar oud, maar alternatieve energie, zonnepanelen, wind enz. is nog actueel. Er zijn de afgelopen 2 jaar heel wat topics geweest. Er zijn heel wat aanbiedingen van energiemaatschappijen geweest, maar ook van fondsen of organisaties. Die weer gebreken vertoonden, zelfs failliet gingen. Ik zoek nog steeds wat is nu het beste te doen, en waar is dat onafhankelijk te verkrijgen. Op bijv. Eigen Huis, de CB enz. zijn ook al genoeg commentaren geleverd en wellicht nog te leveren, En vele topics over van het gas af omdat de overgeid dat volop propageert, terwijl ze nu (en meerdere landen) weer volop gas gaan boren. Lekker betrouwbaar zijn al die adviezen. Waar kan ik het beste vinden wat ik doen moet, zonnepanelen, wind, alle mogelijk combinaties, fondsen, beleggingen daaromtrent en al het andere wat aangeboden wordt?
Reageer
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.