Consumentenbond.nl

Reisverzekering nodig?

  • 28 mei 2015
  • 0 reacties
  • 88 Bekeken

In de Gids van juni (blz. 67): ".. Denk aan repatriËring of extra reiskosten als gevolg van ongeval of ziekte. Zulke gebeurtenissen zijn nergens anders gedekt".

Maar, in de polisvoorwaarden van mijn aanvullende verzekering bij mijn zorgverzekering (ProLife Small) staat: "Artikel 8: Vervoer verzekerde en vervoer stoffelijk overschot naar Nederland (repatriËring) Wij vergoeden de kosten van: a medisch noodzakelijk ziekenvervoer per ambulance of per vliegtuig vanuit het buitenland naar een zorginstelling in Nederland; b vervoer van het stoffelijk overschot van de plaats van overlijden naar de woonplaats in Nederland."

Mis ik iets? Of kolpt de bewering in de gids toch niet helemaal?

0 reacties

Geen reactie

Reageer